Lepidla a tmely

 

 

Lepidla a tmely pro montáž oken

 

Vynikající přilnavost a kompatibilita,
s téměř všemi konstrukčními povrchy.
Bezpečné uložení. Minimální spotřeba.

Jednosložkové, trvale elastické, hybridní lepidlo na bázi polymeru. Určeno pro utěsnění dilatačních a připojovacích spár. Používá se pro vnitřní a vnější těsnění. Díky své vysoké počáteční přilnavosti lze lepidlo použít na téměř všech, dokonce i vlhkých stavebních površích bez použití primeru. Rychle vytvrzení, vodotěsný, odolný proti povětrnostním vlivům a UV odolný.

Více informací v PDF

Hybrid Polymer Crystal Blaugelb je jednosložková, trvale elastická těsnicí a lepicí hmota, která vytvrzuje křišťálově průhledně. Receptura navržená na základě hybridního polymeru se vyznačuje vysokou počáteční přilnavostí a rychlým vytvrzením. Odolná vůči vlhkosti, povětrnostním vlivům, bez zápachu. 

 

Více informací v PDF

Blaugelb RC lepidlo (černé)

Jednosložkové certifikované lepidlo s dlouhodobou elasticitou a tmelem pro lepení tepelně izolačního zasklení v oknech RC2 a RC3. Speciální složení má zvláště vysokou přilnavost a rychle ztvrdne. Dlouhodobě vodotěsný, odolný vůči mnoha chemikáliím, povětrnostním vlivům a UV záření. Testováno na kompatibilitu se špičkovými těsnicími systémy.

Příloha bude doplněna

Lepidlo na fólie blaugelb PU 25 LM je jednosložkové, trvale elastické lepidlo na bázi polyuretanu. Tvoří základ pro lepení fólií blaugelb na stavební konstrukci. Vzhledem ke své dobré počáteční přilnavosti lze lepidlo na fólie blaugelb PU 25 LM používat většinou bez primeru na téměř všechny běžné stavební podklady. Lze je velmi dobře zpracovat a po vytvrzení je trvale elastické a přenáší napětí.

Více informací v PDF